GAZİPAŞA HAVALİMANI TRANSFER HİZMETİ

GAZİPAŞA HAVALİMANI TRANSFER HİZMETİ

Türkiye’nin en gözde tatil beldeleri arasında olan Alanya ve 45 km uzaklığında bulunan Gazipaşa, Antalya’da en çok ziyaretçinin bulunduğu ilçelerdir. Gazipaşa ilçesinde bulunan Gazipaşa-Alanya Havalimanı, Antalya ile Alanya arasındaki uzak mesafe sebebi ile Alanya’da tatil yapacak olan turistlerin tercih ettiği bir limandır. Havalimanına gelmenin ardından ise transfer amacı ile birçok vasıta hizmete sunulmaktadır. Bunların arasında en konforlu ve rağbet gören hizmet tipi ise özel VIP transfer hizmetidir. Özel VIP araçlar hizmetinden yararlanan turistler Alanya transferi sürecini; konforlu, güvenli ve keyifli bir şekilde geçirirler.


Eğer Gazipasa transfer hizmeti aramaktaysanız, ilk olarak özel VIP transfer hizmetlerine bakmanız daha programlı bir sonuca ulaşmanızı sağlayacaktır. Özellikle bölgeyi pek fazla bilmeyen turistler için oldukça da avantajlı bir hizmet tipidir.

Kimler Tercih Etmeli ?
Alanya bölgesinde tatil yapacak yolcular için artıları oldukça fazladır. Alanya ile Antalya arası yolculuk, trafik yoğunluğuna bağlı olarak 2-3 saat arası bir vakit almaktadır. Bundan dolayı Alanya bölgesine geçiş için öncelik olarak Gazipaşa/Alanya Havalimanını seçmek daha makul olacaktır. Buradan sonra ise konforlu ve keyifli bir transfer süreci için özel VIP transfer tercih edilir. Alanya bölgesine gidecek yerli veya yabancı tüm turistler için gerekli bir hizmettir.

Gazipaşa/Alanya Havalimanı
Alanya ilçesine en yakın havalimanı olan Gazipaşa/Alanya Havalimanı; iç hatlarda 3, dış hatlarda ise 25 farklı havalimanından yolcuyu ağırlamaktadır. Dış hatlarda ise Rusya, Ukrayna, Hollanda ve Danimarka gibi ülkelerin dahil olduğu 12 farklı ülkeden yolcu almakta ve göndermektedir. Gelen turistlerin daha önceden ayarladıkları konaklama yerlerine geçiş aşamasında ise en konforlu yol olan özel VIP transfer hizmeti öne çıkmaktadır. Alanya ilçesine gidecek olan turistler gelmeden önce Gazipaşa transfer hizmetleri hakkında bilgi alabilmektedirler. Bilgi almanın dışında rezervasyon yaptırmak sureti ile süreci daha programlı hale de dönüştürebilirler.

Rezervasyon ile Transfer Hizmeti
Gazipaşa transfer hizmetinden yararlanılırken başvurulan ek yöntem genel olarak rezervasyondur. Kişiler yolculuk sonrası vakit kaybetmemek için rezervasyon yapar, indikleri gibi transfer sürecine başlamış olurlar. Rezervasyon taleplerini iletmek ise oldukça kolaydır. İnternet sitesi üzerinden talebi iletmek için siteden transfer noktalarını belirleyip gerekli seçim ve form girdisini yapmanız yeterli olacaktır. Bu işlemleri yapmanın ardından ekstra bir şey yapmanıza gerek kalmaz, rezervasyon sisteme seçimleriniz doğrultusunda eklenir.

Transfer Süreci
Transfer sürecinin ilk etabı; çıkışınızın ardından müşteri temsilcisi ve şoförler tarafından karşılanmanızdır. Çalışanlar isminizin yazılı olduğu bir levha ile sizleri beklemektedirler. İsim dışında özel bir yazı yazılması isteniyor ise rezervasyon sürecinde belirtilebilir. Ardından istemiş olduğunuz araca bagaj yüklemelerinin ardından yolculuk başlar. İstediğiniz konuma varana kadar araç içerisindeki hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Yolculuk bitiminde ise bagajınız çalışanlar tarafından ilgili kişilere teslim edilir. Ücreti müşteri temsilcisi veya şoför tahsil edebilmektedir.
En uygun fiyatlarla sizde bizimle yolculuğun tadını çıkarın

Antalya Havalimanı Transfer Servisi

Antalya Havalimanı Transfer Servisi Arıyorsanız o zaman doğru adresdesiniz.Özel seyahatlerinizde antalya havalimanından gideceğiniz adrese ulaşmanız artık bizimle daha kolay.Websitemiz üzerinden kolay bir şekilde hemen rezervasyon yapabilirsiniz.

antalya havalimanı ile ilgili görsel sonucu

Rezervasyon formunda belirlediğiniz zamanda sizleri havalimanında karşılıyoruz ve gideceğiniz adrese kadar sizlere konforlu ve rahat bir yolculuk hizmeti veriyoruz.Hemen sizde şimdi rezervasyon yaparak sizlere özel fiyat alabilirsiniz.Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Blogdan Son Yazılar

Alanya Transfer Alanya Transfer

Alanya Transfer hizmetleri mi arıyorsunuz ? Antalya bölgesinde Turizm sektöründe bilindiği üzere, turistlerin en çok önem verdiği konfor ve rahat bir seyahattir. Gazipaşa Havalimanından önce turistler Alanya’ya ulaşmak için...

Gazipaşa Havalimanı Transfer Gazipaşa Havalimanı Transfer

Türkiye’nin en gözde tatil beldeleri arasında olan Alanya ve 45 km uzaklığında bulunan Gazipaşa, Antalya’da en çok ziyaretçinin bulunduğu ilçelerdir. Gazipaşa ilçesinde bulunan Gazipaşa-Alanya Havalimanı, Antalya ile Alanya...

Gazipasa Transfer Hizmeti Gazipasa Transfer Hizmeti

Gazipaşa transfer hizmetleri mi arıyorsunuz ? Antalya bölgesinde Turizm sektöründe bilindiği üzere, turistlerin en çok önem verdiği yolculuğu boyunca konfor ve rahat bir seyahattir. Gazipaşa Havalimanından önce turistler Alanya’ya...

whatsapp