Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

İnternet Sitenizdeki Fiyatlar Güncel midir ? Sürpriz ödemelerle karşılaşırmıyım?

GazipasaTransfer.Org sitemizdeki fiyatlar güncel olup, sürpriz ödemelerle karşılaşmazsınız.

Rezervasyon Talebimi Nasıl Yapabilirim ?

Rezervasyon taleplerinizi internet sitemiz üzerinden Transfer noktalarını seçip daha sonra araç seçimi ve formdaki bilgileri doldurmanız yeterlidir.

İnternet Siteniz Üzerinden Rezervasyon Talebimi İlettim Başka Bir Şey Yapmama Gerek Var mı?

Hayır, başka bir şey yapmanıza gerek yok, sitemizdeki rezervasyon taleplerinde anında rezervasyon programımıza eklenir ve rezerve yapılır.

Transfer Hizmeti Ücretini Nasıl Ödeyebilirim ?

Transfer hizmet ücretlerini sizi karşılayan müşteri temsilcimize yada araç şoförüne ödeyebilirsiniz.

Havalimanında Sizi Nasıl Bulabilirim ?

Müşteri temsilcilerimiz ve şoförlerimiz hava limanı terminal çıkışında sizleri isminiz yazılı bir levhada karşılıyor. Özel bir karşılama yazısı levha istediğiniz var ise Rezervasyon taleplerinizi tarafımıza iletirken açıklama kısmında belirtebilirsiniz.

Rezervasyonumu Nasıl İptal Edebilirim ?

Rezervasyon taleplerinizi whatsapp, mail ve telefon yoluyla rezervasyonunuza 48 saat kala iptal edebilirsiniz.

Uçağım Rötar Yaptı, Rezervasyon saatimi değiştirebilir miyim?

Rötar ve gecikme durumlarında tabi ki rezervasyon saatinizi değiştirebilirsiniz. Ancak rötar olduğu anda telefon açarak yada whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Transfer Hizmeti İçin Seçtiğim Arabadan Farklı Araç Gelebilir mi?

Çok küçük bir ihtimal olsa da sezon yoğunluğu ve uçakların rötar yapması sebebiyle farklı gelebilir. Ancak Seçmiş olduğunuz Araçtan daha lüks bir araba gelir ve fiyat farkı ödemezsiniz.Çünkü siz bizim için önemlisiniz.

Rezervasyon Talebimizi Ne Zamana Kadar Yapabilirim ?

Rezervasyon taleplerinizi internet sitemiz üzerinden 6 saate kadar yapabilirsiniz. Daha erken rezervasyon talepleri için telefon ve whatsapp yöntemiyle bizle iletişime geçebilir. Sizler için en uygun araç ve şoförümüzü yönlendirebiliriz.

Blogdan Son Yazılar

Alanya Transfer Alanya Transfer

Alanya Transfer hizmetleri mi arıyorsunuz ? Antalya bölgesinde Turizm sektöründe bilindiği üzere, turistlerin en çok önem verdiği konfor ve rahat bir seyahattir. Gazipaşa Havalimanından önce turistler Alanya’ya ulaşmak için...

Gazipaşa Havalimanı Transfer Gazipaşa Havalimanı Transfer

Türkiye’nin en gözde tatil beldeleri arasında olan Alanya ve 45 km uzaklığında bulunan Gazipaşa, Antalya’da en çok ziyaretçinin bulunduğu ilçelerdir. Gazipaşa ilçesinde bulunan Gazipaşa-Alanya Havalimanı, Antalya ile Alanya...

Gazipasa Transfer Hizmeti Gazipasa Transfer Hizmeti

Gazipaşa transfer hizmetleri mi arıyorsunuz ? Antalya bölgesinde Turizm sektöründe bilindiği üzere, turistlerin en çok önem verdiği yolculuğu boyunca konfor ve rahat bir seyahattir. Gazipaşa Havalimanından önce turistler Alanya’ya...

whatsapp